Forum

Косівська Міська Ра...
 
Notifications
Clear all
Косівська Міська Рада
Косівська Міська Рада
Group: Registered
Joined: 2022-04-11
New Member

About Me

Косівська «народна майстерня» - Івано-Франківщина

Косівщина – одне з найпривабливіших місць Гуцульщини. Це край багатих площ, а також полів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його витонченість та багата фауна та флора, унікальна скарбниця повністю природних екологічних угруповань з її незвичайною, roofvis-forum.predatorwebdesign.nl реліктовою зеленню та різноманіттям тварин, як ніде в Україні, а також індивідуальними звичаями, звичаями та ремесла постійно приваблюють численних мандрівників не тільки з нашої країни, а й з багатьох інших країн.

Косів — Вікіпедія

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної чисельності населення нашої області. Міське населення складає 14552 (16,5%), а сільське – 73716 (83,5%). Місцевість розташована як у передгір'ях, так і внизу Карпат.

Громада 1 Тип міста Села 2 Усі населені пункти 45 Місцеві обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% населених пунктів області мають горбистий стан. Результати ускладненої за останні роки роботи обласного сільського господарства підтверджують досягнення місцевого економічного клімату.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Збільшуються і сукупні економічні інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Рівень доходів теж зростає. Середній дохід стандартного (робочого) працівника зріс до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. у Косівському районі зареєстровано 5154 фізичні особи та 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню бажаних проблем для розвитку бізнесу, спрощення державного зарахування, wildwomanfree.com а також спрощення та швидкості дозвільних процедур в обласному управлінні.

Експортна продукція складається з листяних порід, а також дерев'яних виробів, широкого асортименту комерційних продуктів. До складу імпорту входять транспортні шляхи, вироби з каменю та гіпсу, полімерні вироби, метали, а також вироби з металу. Земля, яка може використовуватися для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% загальної площі): 30% обробних земель, 63.

Історична Косівщина: з унікальних світлини (фото)

8% лісів. Загалом місцеві жителі - це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом і веде свої власні домашні ферми, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території району розташовано 7 баз відпочинку та приватних пансіонатів, 4 пансіонати, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 плантації.

Фрагмент топографічної карти міста Косів МапаКосів

Йде автобусна обмолота до ресурсів (Косів-Київ). В районі працюють 652 об'єкти роздрібної торгівлі, 141 об'єкт громадського весільного харчування, 60 речей замовника, 8 ринків. Служби побутового обслуговування надають 19 видів своїх послуг, 15 - для глухих. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 колекцій, 5 училищ дитячої творчості (Косів, deltapizza.com Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (Юторопський навчальний центр, загалом в цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський нічний заклад 546 слухачів; 3 заклади блогу. Лікувальна служба: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівська РЛ 100 ліжок, Кутинська місцева лікарня 85 ліжок, Космацька лікарня 16 ліжок, Косівська ТБ.

В районі 641 ліжко-ліжко. Крім того, www.pedagrammar.com 10 клінічних диспансерів пропонують свою послугу лікування. У цій сфері працюють 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці досвідчених працівників для народногосподарського клімату: плодівників, слюсарів по ремонту сільськогосподарської техніки, а також техніки, трактористів, шоферів, кухарів, майстрів з плитки.

відвідати сторінку про Косівську «народну майстерню» - Івано-Франківщина https://cms.webprojectmockup. com/Who-Cares-Today/profile/lidagannon1759/

Експертиза стилю Дизайн костюмів, Художня шкіра, Макет меблів, а також дерев'яних виробів, Графічний макет. Експертиза прикладного та декоративно-прикладного мистецтва Художня обробка дерева, художній метал, художня кераміка, художнє ткацтво.

Location

Occupation

https://cms.webprojectmockup.com/Who-Cares-Today/profile/lidagannon1759/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: